KARIERA

KARIERA

Poznaj nas i zobacz co jest dla nas ważne.

Od lat kierujemy się dewizą, iż najlepsze pomysły mają szansę na realizację tylko wtedy, gdy można zbudować kompetentny i zmotywowany zespół z doświadczeniem. I możemy z dumą to powiedzieć- tworzymy zespół ludzi z pasją i mocno zaangażowanych w powierzone zadnia.

Zatrudniamy ponad 270 specjalistów na całym świecie. Lubisz wyzwania i chcesz razem z nami kształtować sukces naszych klientów? Być może wkrótce będziemy mogli powitać Cię jako członka naszego zespołu.

Zależy nam na tym, abyś czuł się u nas komfortowo.

Dlatego staramy się oferować coś więcej niż tylko „pracę”:

  • Koleżeńską atmosferę pracy w przyjaznych zespołach
  • Ciekawe i przyszłościowe środowisko pracy z odpowiedzialnymi zadaniami
  • Współpracę z krajowymi i zagranicznymi klientami
  • Udział w nowoczesnych projektach
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, udział w szkoleniach, warsztatach itp.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKA:

  • Monter maszyn i urządzeń mechanicznych

    Twoje zadania

    • Montaż urządzeń logistycznych oraz maszyn do produkcji okien i drzwi PCW

    Profil użytkownika

    • Wykształcenia min. zawodowego
    • Precyzji i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
    • Mile widziane uprawnienia wózek widłowy

    Zgłoszenie

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do: Stürtz Maschinenbau GmbH Diana Hermsen, Linzer Straße 24, 53577 Neustadt / Wied-Rott , bewerbung@stuertz.com

  • Specjalista ds. zakupów i wsparcia logistyki

    • Poszukiwanie nowych dostawców na europejskim rynku komponentów stalowych
    • Opracowywanie zapytań ofertowych
    • Kwalifikacja nowych dostawców
    • Współpraca i negocjacje umów handlowych z dostawcami
    • Kontrola i nadzór nad terminowością i jakością dostaw
    • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami
    • Weryfikacja potwierdzeń oraz dokumentów dostaw z zamówieniami
    • Praca w systemie ERP
    • Zarządzanie procesem reklamacji ( w tym plany korygujące u dostawców)
    • Planowanie transportów dostaw maszyn i urządzeń
    • Administracja przepływów materiałowych
    • Optymalizacja kosztów zakupów i transportu

    • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą swobodną komunikację biznesową (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
    • Wykształcenia wyższego
    • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w dziale zakupów technicznych / łańcuchach dostaw
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
    • Praktycznej znajomość i obsługa pakietu Office ( zwłaszcza Excel)
    • Znajomości zasad działania systemów ERP
    • Znajomości technologii obróbki metali
    • Obsługi programów CAD 2D (mile widziane)
    • Bardzo dobrej organizacja pracy, samodzielności, umiejętności planowania, skrupulatności i zaangażowania w powierzone obowiązki

    Zgłoszenie

  • Sewrisant maszyn CNC

    • Instalowanie maszyn do obróbki profili PCW
    • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn i urządzeń
    • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z obsługi maszyn i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów
    • Analiza przyczyn awarii

    • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego ( budowa maszyn, automatyka, elektronika)
    • Min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku/ w branży lub przemysłowym utrzymaniu ruchu
    • Biegłej znajomości zagadnień z zakresu: automatyki, pneumatyki, elektroniki i mechatroniki
    • Umiejętności samodzielnej naprawy urządzeń
    • Praktycznej umiejętności pracy z dokumentacja techniczną oraz schematami instalacji elektrycznej
    • Znajomości oprogramowania CAD/CAM
    • Posiadania uprawnień SEP do obsługi , konserwacji i napraw do 1 kv
    • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego ( niemiecki mile widziany)
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Uprawnienia na wózek widłowe mile widziane
    • Dyspozycyjności, punktualności i zaangażowania w powierzone zadania

    Zgłoszenie

KONSULTANCI

BIURO

BIURO

ul. Katowicka 39 62-035 Dziećmierowo/Kórnik +48 61 649-20-02